Anketa: čtenáři AutoRevue.cz s bodovým systém nesouhlasí

Proti návrhu bodového systému, který nedávno neprošel parlamentem, je téměř polovina čtenářů AutoRevue.cz (49 %). 33 procent s ním naopak souhlasí, 18 procent není rozhodnuto. Dnes je takřka jisté, že bodový systém bude přijat, jen ne v současné podobě. Vláda musí návrh přepracovat, ke schválení bude znovu předložen koncem zimy příští rok (únor či březen). Pokud bude zákon přijat, mohl by platit už od sprna či září 2005. Naší ankety se zúčastnilo celkem 730 čtenářů.

Tip: Původní návrh bodového systému z letošního března najdete ve starším článku.

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků