Ani Honda neopouští staré známé. Pro model S2000 vyrobí spoustu nových doplňků

Díky obrovské komunitě fanoušků snad na žádnou Hondu S2000 nestíhá padat prach. Automobilka si je svého dědictví vědoma a servíruje sérii nových doplňků.

Na autosalonu v Tokiu, který se koná začátkem ledna, bude přítomna i divize automobilky Honda s názvem Access. Jak již název napovídá, divize má na starosti výrobu doplňků (Accessories). V jejím produktovém portfoliu najdete hliníková kola, koberečky, ale i držáky na tablet pro cestující vzadu.

Minitest Honda Forza 125: Amatér vs. GT mezi skútry. Jak tohle jenom dopadne?

Minitest Honda Forza 125: Amatér vs. GT mezi skútry. Jak tohle jenom dopadne?

Na výstavišti ale bude mít i něco, co potěší i ty nejzatvrzelejší puristy. Honda Access přiveze na výstavní molo i model S2000 20th Anniversary Prototype. Jde o výroční model se speciálními doplňky, které podle výrobce zákazníky lákají nejvíce.

Hondu S2000 asi netřeba představovat – jen tedy připomínáme, že jde o roadster s perfektním rozložením váhy, pohonem zadní nápravy, manuální převodovkou a motorem, který točí až 9000 otáček za minutu. Výroční edice zahrnuje několik speciálních prvků, mezi něž se řadí modernější přední nárazník, zatmavená přední světla nebo černá zrcátka a černá kola.

Kritická chyba vozů Honda ohrožuje i české řidiče. Ověřte si, zda se to netýká i vás

Kritická chyba vozů Honda ohrožuje i české řidiče. Ověřte si, zda se to netýká i vás

Prototyp má prý i přepracovaný podvozek. Seznam všech úprav bude zveřejněn až 10. ledna, kdy autosalon startuje. Veškeré dodatečné díly na vystaveném modelu by posléze měly jít běžně zakoupit. Něco nového navíc čeká i první generaci modelu Civic Type-R.

Honda

Japonská Honda vedle automobilů a motocyklů vyrábí také samostatné motory, elektrogenerátory nebo zahradní techniku. Společnost založil v roce 1948 Soichiro Honda. Od roku 1950 to je největší světový výrobce motocyklů.

Honda Civic • Honda Jazz • Honda CR-V • Honda HR-V • Honda NSX • Honda E

Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

20.  9.  2020 | Jiří BaborskýOndřej Mára | 45 příspěvků
Poprvé za volantem Škody Octavia RS iV: Eso v rukávu spořivého manažera

Škoda Octavia RS iV

Nová Škoda Octavia RS je k mání ve třech verzích pohonu. Vyzkoušeli jsme tu, která je z pohledu techniky nejkomplikovanější.

17.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 88 příspěvků
S elektrickým VW ID.3 poprvé v Česku: Velký skok pro VW, problém pro ostatní?

VW ID.3 1st Edition 150 kW

Volkswagen ID.3 se na našem trhu už nějaký ten pátek prodává, vůbec první kontakt na české půdě jsme s ním však zažili až minulý týden. A vy můžete taky.

14.  9.  2020 | Jan Mička | 59 příspěvků