Ani Honda neopouští staré známé. Pro model S2000 vyrobí spoustu nových doplňků

Díky obrovské komunitě fanoušků snad na žádnou Hondu S2000 nestíhá padat prach. Automobilka si je svého dědictví vědoma a servíruje sérii nových doplňků.

Na autosalonu v Tokiu, který se koná začátkem ledna, bude přítomna i divize automobilky Honda s názvem Access. Jak již název napovídá, divize má na starosti výrobu doplňků (Accessories). V jejím produktovém portfoliu najdete hliníková kola, koberečky, ale i držáky na tablet pro cestující vzadu.

Minitest Honda Forza 125: Amatér vs. GT mezi skútry. Jak tohle jenom dopadne?

Minitest Honda Forza 125: Amatér vs. GT mezi skútry. Jak tohle jenom dopadne?

Na výstavišti ale bude mít i něco, co potěší i ty nejzatvrzelejší puristy. Honda Access přiveze na výstavní molo i model S2000 20th Anniversary Prototype. Jde o výroční model se speciálními doplňky, které podle výrobce zákazníky lákají nejvíce.

Hondu S2000 asi netřeba představovat – jen tedy připomínáme, že jde o roadster s perfektním rozložením váhy, pohonem zadní nápravy, manuální převodovkou a motorem, který točí až 9000 otáček za minutu. Výroční edice zahrnuje několik speciálních prvků, mezi něž se řadí modernější přední nárazník, zatmavená přední světla nebo černá zrcátka a černá kola.

Kritická chyba vozů Honda ohrožuje i české řidiče. Ověřte si, zda se to netýká i vás

Kritická chyba vozů Honda ohrožuje i české řidiče. Ověřte si, zda se to netýká i vás

Prototyp má prý i přepracovaný podvozek. Seznam všech úprav bude zveřejněn až 10. ledna, kdy autosalon startuje. Veškeré dodatečné díly na vystaveném modelu by posléze měly jít běžně zakoupit. Něco nového navíc čeká i první generaci modelu Civic Type-R.

Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 136 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 24 příspěvků
Minitest Honda Civic 5D 1.0 VTEC CVT: Stačilo po 5 letech jen posypat pepřem?

Honda Civic 1.0 VTEC CVT

Japonci Hondu Civic lehce vylepšili a poslali zpět na trh se zajímavou cenou. Stačí to ale k tomu, aby vyčnívala nad konkurencí?

21.  3.  2020 | Vladimír Kadera | 125 příspěvků