AMG připravil stylingový paket pro novou třídu E

Sotva týden po uvedení faceliftované třídy E automobilky Mercedes-Benz, přináší dvorní ladič AMG stylingový paket pro tuto modelovou řadu. Pokud zatoužíte u svého nového Éčka po mírné individualizaci, můžete mít tento paket hned u prvních objednaných vozů po faceliftu.
AMG připravil stylingový paket pro novou třídu E

Je to sotva týden, co Mercedes-Benz představil facelift své nové Éčko (celá zpráva) a dvorní ladič již přišel s první modifikací na toto téma. Nový paket tak mírně odliší klasický model podobně, jako to činí M-paket nebo S-line paket u konkurenčního BMW resp. Audi. Hlavním dílem se o to postarají nová 18" kola z lehké slitiny a také dvojice koncových dílů výfuku s oválnými, chromovanými, koncovkami. Zvuk, který pak výfuková soustava přináší je sytější a řidič tak získá lepší pocit při řízení vozů. Nejvýznamnější úpravou jsou ale typicky nové, modifikované nárazníky, které se vzhledově pochopitelně blíží typickému ztvárnění plnohodnotných AMG verzí Mercedesů. Také interiér se v podání AMG dočká drobných změn, když zde naleznete sportovnější dekorace z leštěného hliníku. Nové jsou také podlahové koberečky a pedály se sportovněji laděnými nášlapy, a to i pro verzi s automatickou převodovkou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Nový Mercedes-Benz E AMG paket
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků