AMG připravil stylingový paket pro novou třídu E

Sotva týden po uvedení faceliftované třídy E automobilky Mercedes-Benz, přináší dvorní ladič AMG stylingový paket pro tuto modelovou řadu. Pokud zatoužíte u svého nového Éčka po mírné individualizaci, můžete mít tento paket hned u prvních objednaných vozů po faceliftu.
AMG připravil stylingový paket pro novou třídu E

Je to sotva týden, co Mercedes-Benz představil facelift své nové Éčko (celá zpráva) a dvorní ladič již přišel s první modifikací na toto téma. Nový paket tak mírně odliší klasický model podobně, jako to činí M-paket nebo S-line paket u konkurenčního BMW resp. Audi. Hlavním dílem se o to postarají nová 18" kola z lehké slitiny a také dvojice koncových dílů výfuku s oválnými, chromovanými, koncovkami. Zvuk, který pak výfuková soustava přináší je sytější a řidič tak získá lepší pocit při řízení vozů. Nejvýznamnější úpravou jsou ale typicky nové, modifikované nárazníky, které se vzhledově pochopitelně blíží typickému ztvárnění plnohodnotných AMG verzí Mercedesů. Také interiér se v podání AMG dočká drobných změn, když zde naleznete sportovnější dekorace z leštěného hliníku. Nové jsou také podlahové koberečky a pedály se sportovněji laděnými nášlapy, a to i pro verzi s automatickou převodovkou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Nový Mercedes-Benz E AMG paket
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků