Americký Ford končí s výrobou sportovního modelu GT

Po více než třech letech od představení modelu GT, ukončí Ford jeho výrobou. Jak uvádí automobilka Ford, je to důsledek restrukturalizace celého koncernu. Ford GT se totiž vyrábí v závodě ve Wixomu, který bude uzavřen. V loňském roce vyrobil Ford ještě 1302 těchto sportovních vozů, v letošním záři hodlá výrobu ukončit. Celkově vyrobil a prodal Ford 1446 kusů, což je výrazně pod jeho původní plán, který počítal s prodejem 3 500 kusů během prvních dvou let. Mimo tento model ukončí výrobu i model Explorer a také Lincoln L. Jediný model, který se tak v této továrně bude vyrábět, před jejím definitivním uzavřením bude Lincoln Town Car.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků