Americký fast food nabízí zajímavou novinku. Přiveze jídlo do zácpy

Služba se jmenuje Traffic Jam Whooper a slaví obrovský úspěch. Rozšíření do celého světa je jen otázkou času.

Podle dat z navigací TomTom mají v Mexiku tu nejhorší dopravu na světě. Lidé v autech stojí i hodiny denně. Není problém přijet k úseku, kde budete čekat padesát minut po cestě do práce. Právě zde americký potravní řetězec Burger King přichází se svým inovativním plánem.

V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

Na motorkách a skútrech rozvážejí hamburgery přímo do aut. Pracovníci monitorují aktuální dopravní situaci ve svém regionu a v případě zácpy okamžitě spouští službu. O tom, že se řidič nachází v místě, kde je možné si objednat, se dozví díky digitálním billboardům a reklamám v aplikaci Waze.

Vše pak mohou zákazníci kontrolovat přes aplikaci Burger Kingu a jejich auto je pak monitorováno. Ze které pobočky jim přivezou jídlo, se totiž mění s tím, jak se prokousávají dopravou. Z restaurací vyjíždí motorky do okruhu tří kilometrů.

Ostuda na ledě! Během zápasu NHL se porouchal reklamní Chevrolet

Ostuda na ledě! Během zápasu NHL se porouchal reklamní Chevrolet

Aplikace slaví obrovský úspěch. Systém opravdu funguje a Burger King navíc pomáhá s informacemi o dopravní situaci. Je více než pravděpodobné, že se služba rozšíří i do dalších měst. V takovém Los Angeles už to bude na spadnutí. Jen v českých městech si asi nepostojíme tak dlouho, aby nám stihli dovézt jídlo. Možná tak na D1?

TEST Honda GL1800 Gold Wing DCT: Motorka za mega! Skoro...

Honda GL1800 Gold Wing DCT

Šestiválcový cestovní křižník s unikátní podvozkovou konstrukcí je to nejrozmařilejší, co Honda v jedné stopě nabízí. Gold Wing je ale zároveň také s velkou rezervou tou nejdražší dvoukolovou Hondou. Má vrcholné provedení šesté generace zlatokřídlé legendy čím opodstatnit cenovku zvící bezmála 900.000 Kč?

včera | Petr Schnagl | 13 příspěvků
TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

15.  6.  2019 | Miro Mihálik | 62 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků