Americký fast food nabízí zajímavou novinku. Přiveze jídlo do zácpy

Služba se jmenuje Traffic Jam Whooper a slaví obrovský úspěch. Rozšíření do celého světa je jen otázkou času.

Podle dat z navigací TomTom mají v Mexiku tu nejhorší dopravu na světě. Lidé v autech stojí i hodiny denně. Není problém přijet k úseku, kde budete čekat padesát minut po cestě do práce. Právě zde americký potravní řetězec Burger King přichází se svým inovativním plánem.

V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

Na motorkách a skútrech rozvážejí hamburgery přímo do aut. Pracovníci monitorují aktuální dopravní situaci ve svém regionu a v případě zácpy okamžitě spouští službu. O tom, že se řidič nachází v místě, kde je možné si objednat, se dozví díky digitálním billboardům a reklamám v aplikaci Waze.

Vše pak mohou zákazníci kontrolovat přes aplikaci Burger Kingu a jejich auto je pak monitorováno. Ze které pobočky jim přivezou jídlo, se totiž mění s tím, jak se prokousávají dopravou. Z restaurací vyjíždí motorky do okruhu tří kilometrů.

Ostuda na ledě! Během zápasu NHL se porouchal reklamní Chevrolet

Ostuda na ledě! Během zápasu NHL se porouchal reklamní Chevrolet

Aplikace slaví obrovský úspěch. Systém opravdu funguje a Burger King navíc pomáhá s informacemi o dopravní situaci. Je více než pravděpodobné, že se služba rozšíří i do dalších měst. V takovém Los Angeles už to bude na spadnutí. Jen v českých městech si asi nepostojíme tak dlouho, aby nám stihli dovézt jídlo. Možná tak na D1?

TEST Ford Focus ST Plus Performance: Bejby nebude sedět v koutě!

Ford Focus ST Plus Performance

Akronymem rychlého Fordu je od pradávna označení RS a hot-hatch modrého oválu se již několikátou generací zove Focus RS. Jeho bejby bratříček ST se v očích nadšenců vždy tak trochu krčil v koutku a tam si fidlal ty své druhé housličky. K patnáctým narozeninám ale dostal od hodných strýčků z vývojového oddělení elektrickou kytaru… a k ní koncertní kombo s elektronickými efekty.

5.  12.  2019 | Petr Schnagl | 30 příspěvků
Za volantem elektrické Škody Citigoe iV: Odsouzena k úspěchu. Na doživotí?

Škoda Citigoe iV

Na prezentaci v Nizozemsku jsme vedle plug-in hybridní Škody Superb poprvé vyzkoušeli také první sériově vyráběný elektromobil s okřídleným šípem ve znaku. Odsouzen k úspěchu ale byl už dlouho před tím.

3.  12.  2019 | Jan Mička | 153 příspěvků
Levné Hyundaie i20 a i30 na ostří nože: Hodně muziky za méně než 300.000 Kč!

Hyundai i20 vs. Hyundai i30

Řekněme, že chcete nové auto a stanovíte si limit 300 tisíc korun. Český Hyundai má pro vás hned dvě lákavé nabídky.

1.  12.  2019 | Vladimír Kadera | 85 příspěvků