Americký fast food nabízí zajímavou novinku. Přiveze jídlo do zácpy

Služba se jmenuje Traffic Jam Whooper a slaví obrovský úspěch. Rozšíření do celého světa je jen otázkou času.

Podle dat z navigací TomTom mají v Mexiku tu nejhorší dopravu na světě. Lidé v autech stojí i hodiny denně. Není problém přijet k úseku, kde budete čekat padesát minut po cestě do práce. Právě zde americký potravní řetězec Burger King přichází se svým inovativním plánem.

V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

Na motorkách a skútrech rozvážejí hamburgery přímo do aut. Pracovníci monitorují aktuální dopravní situaci ve svém regionu a v případě zácpy okamžitě spouští službu. O tom, že se řidič nachází v místě, kde je možné si objednat, se dozví díky digitálním billboardům a reklamám v aplikaci Waze.

Vše pak mohou zákazníci kontrolovat přes aplikaci Burger Kingu a jejich auto je pak monitorováno. Ze které pobočky jim přivezou jídlo, se totiž mění s tím, jak se prokousávají dopravou. Z restaurací vyjíždí motorky do okruhu tří kilometrů.

Ostuda na ledě! Během zápasu NHL se porouchal reklamní Chevrolet

Ostuda na ledě! Během zápasu NHL se porouchal reklamní Chevrolet

Aplikace slaví obrovský úspěch. Systém opravdu funguje a Burger King navíc pomáhá s informacemi o dopravní situaci. Je více než pravděpodobné, že se služba rozšíří i do dalších měst. V takovém Los Angeles už to bude na spadnutí. Jen v českých městech si asi nepostojíme tak dlouho, aby nám stihli dovézt jídlo. Možná tak na D1?

TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

včera | Petr Schnagl | 6 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 67 příspěvků
TEST Ford Ranger Raptor: The Rock s pisklavým hláskem. I tak je ale boží

Ford Ranger Raptor

Další dva válce by evropský Raptor potřeboval jako prase drbání. Naopak automat klidně mohl mít o tři nebo čtyři kvalty méně. Svým speciálním podvozkem však nový Ranger beztak o parník převyšuje všechno, co jste dosud ve třídě pick-upů znali.

13.  8.  2019 | Miro Mihálik | 8 příspěvků