Americký fast food nabízí zajímavou novinku. Přiveze jídlo do zácpy

Služba se jmenuje Traffic Jam Whooper a slaví obrovský úspěch. Rozšíření do celého světa je jen otázkou času.

Podle dat z navigací TomTom mají v Mexiku tu nejhorší dopravu na světě. Lidé v autech stojí i hodiny denně. Není problém přijet k úseku, kde budete čekat padesát minut po cestě do práce. Právě zde americký potravní řetězec Burger King přichází se svým inovativním plánem.

V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

V Audi si hrají na akvabely. Nejnovější reklama vypadá skvěle

Na motorkách a skútrech rozvážejí hamburgery přímo do aut. Pracovníci monitorují aktuální dopravní situaci ve svém regionu a v případě zácpy okamžitě spouští službu. O tom, že se řidič nachází v místě, kde je možné si objednat, se dozví díky digitálním billboardům a reklamám v aplikaci Waze.

Vše pak mohou zákazníci kontrolovat přes aplikaci Burger Kingu a jejich auto je pak monitorováno. Ze které pobočky jim přivezou jídlo, se totiž mění s tím, jak se prokousávají dopravou. Z restaurací vyjíždí motorky do okruhu tří kilometrů.

Ostuda na ledě! Během zápasu NHL se porouchal reklamní Chevrolet

Ostuda na ledě! Během zápasu NHL se porouchal reklamní Chevrolet

Aplikace slaví obrovský úspěch. Systém opravdu funguje a Burger King navíc pomáhá s informacemi o dopravní situaci. Je více než pravděpodobné, že se služba rozšíří i do dalších měst. V takovém Los Angeles už to bude na spadnutí. Jen v českých městech si asi nepostojíme tak dlouho, aby nám stihli dovézt jídlo. Možná tak na D1?

TEST Volkswagen Grand California 680: Dovolená na Slovensku jezdící, spící

Volkswagen Grand California 680

Největší obytný Volkswagen měří na délku skoro sedm metrů, přitom ale jezdí jako klasická dodávka. Jeho schopnosti jsme vyrazili prověřit na Slovensko.

13.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 12 příspěvků
Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

11.  8.  2020 | Michal Dokoupil | 70 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 56 příspěvků