Američanka chtěla natankovat do elektrické Tesly. A snažila se dlouho

Je to opravdu náhodný záznam z čerpací stanice, nebo si tady někdo dělá srandu z celého internetu? Snad i doufáme, že jsme se nachytali.

Sociálními sítěmi se šíří video z neznámé čerpací stanice ve Spojených státech. Hlavní a nechtěnou "hrdinkou" je mladá žena, která sem zamířila s elektrickou Teslou Model S. O prodlužovák pro nabíjení však prosit nezačala, ani občerstvení si nezakoupila.

Suverénně se však snažila do svého elektromobilu natankovat benzin. Celý proces zachytili muži v autě za slečnou na přiložené video. Dokonce si i kartou zpřístupnila jednu z tankovacích pistolí. Bylo však úplně jedno, jaké oktanové číslo to bylo, protože následně začalo hledání neexistujícího hrdla. Do zásuvky vedle svítilny jaksi nic nepasovalo.

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Dvojice sledujících marné pokusy doprovází salvami smíchu. Možná měli ženě v nesnázích pomoci o dost dříve, než po nekonečných dvou minutách. Jak jsme ovšem naznačili, jen těžko se dá odhadnout, jestli takovou bizarnost přinesl sám život, nebo jde o cílené virální video. Řidičce bychom vzkázali, že chápeme, že natankovat benzin do auta je zkrátka o dost jednodušší, než život s elektromobilem, a za snahu dát věci do pořádku nic nedáš...

Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik
TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 HDi EAT8

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

13.  10.  2019 | Petr Schnagl | 105 příspěvků