Američanka chtěla natankovat do elektrické Tesly. A snažila se dlouho

Je to opravdu náhodný záznam z čerpací stanice, nebo si tady někdo dělá srandu z celého internetu? Snad i doufáme, že jsme se nachytali.

Sociálními sítěmi se šíří video z neznámé čerpací stanice ve Spojených státech. Hlavní a nechtěnou "hrdinkou" je mladá žena, která sem zamířila s elektrickou Teslou Model S. O prodlužovák pro nabíjení však prosit nezačala, ani občerstvení si nezakoupila.

Suverénně se však snažila do svého elektromobilu natankovat benzin. Celý proces zachytili muži v autě za slečnou na přiložené video. Dokonce si i kartou zpřístupnila jednu z tankovacích pistolí. Bylo však úplně jedno, jaké oktanové číslo to bylo, protože následně začalo hledání neexistujícího hrdla. Do zásuvky vedle svítilny jaksi nic nepasovalo.

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Dvojice sledujících marné pokusy doprovází salvami smíchu. Možná měli ženě v nesnázích pomoci o dost dříve, než po nekonečných dvou minutách. Jak jsme ovšem naznačili, jen těžko se dá odhadnout, jestli takovou bizarnost přinesl sám život, nebo jde o cílené virální video. Řidičce bychom vzkázali, že chápeme, že natankovat benzin do auta je zkrátka o dost jednodušší, než život s elektromobilem, a za snahu dát věci do pořádku nic nedáš...

Minitest VW Amarok 3.0 TDI V6 4Motion Aventura: Všech pick-upů král

VW Amarok 3.0 TDI/190 kW 4M (minitest)

Volkswagen, nikoli bez souvislosti s novým emisním měřícím cyklem WLPT, pozměnil motorovou nabídku svého již deset let sloužícího pick-upu Amarok, který nyní nabízí v podstatě jediný motor. Nebojte se, jsou to dobré zprávy.

21.  3.  2019 | Petr Schnagl | 46 příspěvků
Minitest Renault Kadjar 1.3 TCe: Malé srdce, velké odhodlání

Renault Kadjar 1.3 TCe (minitest)

Kadjar se v přívalu nových crossoverů možná poněkud ztrácí. O to více ale zaujme, když začnete zkoumat, co je za tou nenápadnou fasádu. A to i malé třináctistovce navzdory, protože funguje pozoruhodně dobře.

19.  3.  2019 | Miro Mihálik | 13 příspěvků
Minitest Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid 2WD: Napravení reputace?

Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid (minitest)

Honda se u nové generace modelu CR-V vzdala naftového motoru. Alternativou je hybrid s velice slušným výkonem 135 kW, který mě fascinoval ve více ohledech. Hlavně pak technikou.

17.  3.  2019 | Jan Mička | 37 příspěvků