Američanka chtěla natankovat do elektrické Tesly. A snažila se dlouho

Je to opravdu náhodný záznam z čerpací stanice, nebo si tady někdo dělá srandu z celého internetu? Snad i doufáme, že jsme se nachytali.

Sociálními sítěmi se šíří video z neznámé čerpací stanice ve Spojených státech. Hlavní a nechtěnou "hrdinkou" je mladá žena, která sem zamířila s elektrickou Teslou Model S. O prodlužovák pro nabíjení však prosit nezačala, ani občerstvení si nezakoupila.

Suverénně se však snažila do svého elektromobilu natankovat benzin. Celý proces zachytili muži v autě za slečnou na přiložené video. Dokonce si i kartou zpřístupnila jednu z tankovacích pistolí. Bylo však úplně jedno, jaké oktanové číslo to bylo, protože následně začalo hledání neexistujícího hrdla. Do zásuvky vedle svítilny jaksi nic nepasovalo.

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Dvojice sledujících marné pokusy doprovází salvami smíchu. Možná měli ženě v nesnázích pomoci o dost dříve, než po nekonečných dvou minutách. Jak jsme ovšem naznačili, jen těžko se dá odhadnout, jestli takovou bizarnost přinesl sám život, nebo jde o cílené virální video. Řidičce bychom vzkázali, že chápeme, že natankovat benzin do auta je zkrátka o dost jednodušší, než život s elektromobilem, a za snahu dát věci do pořádku nic nedáš...

Za volantem Porsche Cayenne Coupé: Podvozek už zase čaruje a kouzlí!

Porsche Cayenne Coupé (první svezení)

Méně auta, praktičnosti i místa na zadních sedadlech, ale zato s vyšší cenou. To je ve zkratce druhá karosářská verze modelu Cayenne s poněkud nepatřičným přídomkem Coupé, která právě zakotvila na českém trhu. Ideální příležitost svézt se…

včera | Miro Mihálik | 9 příspěvků
TEST Range Rover Evoque P250: Stojí tvrdohlavý nezmar za skoro 2 miliony?

Range Rover Evoque P250

Range Rover si prostě nedá říct a i do městského crossoveru nabízí všemožnou výbavu do terénu. Je tolik kilogramů navíc opravdu potřeba? A poradí si s tím mild-hybridní pohon?

21.  7.  2019 | Vladimír Kadera | 16 příspěvků
TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

18.  7.  2019 | Petr Schnagl | 11 příspěvků