Američanka chtěla natankovat do elektrické Tesly. A snažila se dlouho

Je to opravdu náhodný záznam z čerpací stanice, nebo si tady někdo dělá srandu z celého internetu? Snad i doufáme, že jsme se nachytali.

Sociálními sítěmi se šíří video z neznámé čerpací stanice ve Spojených státech. Hlavní a nechtěnou "hrdinkou" je mladá žena, která sem zamířila s elektrickou Teslou Model S. O prodlužovák pro nabíjení však prosit nezačala, ani občerstvení si nezakoupila.

Suverénně se však snažila do svého elektromobilu natankovat benzin. Celý proces zachytili muži v autě za slečnou na přiložené video. Dokonce si i kartou zpřístupnila jednu z tankovacích pistolí. Bylo však úplně jedno, jaké oktanové číslo to bylo, protože následně začalo hledání neexistujícího hrdla. Do zásuvky vedle svítilny jaksi nic nepasovalo.

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Dvojice sledujících marné pokusy doprovází salvami smíchu. Možná měli ženě v nesnázích pomoci o dost dříve, než po nekonečných dvou minutách. Jak jsme ovšem naznačili, jen těžko se dá odhadnout, jestli takovou bizarnost přinesl sám život, nebo jde o cílené virální video. Řidičce bychom vzkázali, že chápeme, že natankovat benzin do auta je zkrátka o dost jednodušší, než život s elektromobilem, a za snahu dát věci do pořádku nic nedáš...

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv-G75: Co nabídne nejlevnější zoom-zoom?

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv G75

Zástupce segmentu B automobilky Mazda má v Evropě opravdu tvrdou konkurenci. Co všechno dostanete za tři sta tisíc?

včera | Vladimír Kadera | 54 příspěvků
Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Toyota Hilux 2.4 D4-D (minitest)

Hilux osmé generace už má nový čumák. V rámci výroční edice se snaží zaujmout i tu klientelu kolem tunových pick-upů, která touží po co nejosobnějším vzezření a chování svého pracanta.

20.  1.  2019 | AutoRevue.cz | 11 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

17.  1.  2019 | Miro Mihálik | 3 příspěvky