Američanka chtěla natankovat do elektrické Tesly. A snažila se dlouho

Je to opravdu náhodný záznam z čerpací stanice, nebo si tady někdo dělá srandu z celého internetu? Snad i doufáme, že jsme se nachytali.

Sociálními sítěmi se šíří video z neznámé čerpací stanice ve Spojených státech. Hlavní a nechtěnou "hrdinkou" je mladá žena, která sem zamířila s elektrickou Teslou Model S. O prodlužovák pro nabíjení však prosit nezačala, ani občerstvení si nezakoupila.

Suverénně se však snažila do svého elektromobilu natankovat benzin. Celý proces zachytili muži v autě za slečnou na přiložené video. Dokonce si i kartou zpřístupnila jednu z tankovacích pistolí. Bylo však úplně jedno, jaké oktanové číslo to bylo, protože následně začalo hledání neexistujícího hrdla. Do zásuvky vedle svítilny jaksi nic nepasovalo.

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Je možné opotřebovat motor Tesly Model 3? Takto vypadá po milionu ujetých mil

Dvojice sledujících marné pokusy doprovází salvami smíchu. Možná měli ženě v nesnázích pomoci o dost dříve, než po nekonečných dvou minutách. Jak jsme ovšem naznačili, jen těžko se dá odhadnout, jestli takovou bizarnost přinesl sám život, nebo jde o cílené virální video. Řidičce bychom vzkázali, že chápeme, že natankovat benzin do auta je zkrátka o dost jednodušší, než život s elektromobilem, a za snahu dát věci do pořádku nic nedáš...

TEST Lexus UX 250h F Sport Top: Pro nejdůležitější lidi na světě

Lexus UX 250h F Sport Top

O tom, že Lexus navrhuje a vyrábí opravdu krásná auta, není pochyb. A já se k řízení jednoho takového krasavce dostala. Nový Lexus UX 250h je první auto s hybridním pohonem, které jsem měla možnost vyzkoušet, a byla jsem z něj nadšená. Samozřejmě hlavně z holčičího pohledu, jak jinak.

22.  5.  2019 | AutoRevue.cz | 49 příspěvků
Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 22 příspěvků