Alpina nabídne doping pro všechny motory BMW

Dvorní ladič a úpravce německých vozů BMW, společnost Alpina, nabídne úpravu pro všechny benzínové motory bavorského výrobce. Tedy od čtyřválců až po dvanáctiválec. Prozatím se nabízí úprava pro motor o objemu 3 litry. Motor bude převrtán na 3,2 litru a dostane další nové komponenty. Po dopingu bude mít výkon 306 k a točivý moment 347 Nm (série 258 k a 300 Nm). Další dopingové prostředy budou obsahovat úpravy řídící jednotky, převrtávání motorů, výměnu komponentů a také jednu specialitu. Tou bude instalace kompresoru s turbodmychadlem u vybraných modelů. Vrcholnou verzí pak bude B10-biTurbo. Tuneři se tak mají na co těšit.
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků