Aliaweb: General Motors možná uzavře německý Opel

Největší automobilový koncern, General Motors, chystá úsporná opatření, v rámci nichž by mohl zcela uzavřít jednu ze svých automobilek; podle Aliawebu půjde s největší pravděpodobností o Opel. General Motors totiž v Evropě dlouhodobě prodělává.

V současné době patří pod GM např. Buick, Cadillac, Chevrolet (+Daewoo), GMC, Holden, Hummer, Opel Pontiac, Saturn či Saab, nedávno patřil do rodiny také Oldsmobile. Pokud by k uzavření Opelu skutečně došlo, nebude to samozřejmě ze dne na den, Aliaweb uvádí jako pravděpodobné datum přelom let 2009 a 2010. (Zdroj: Aliaweb)

Během zítřejšího dne by měl GM po zveřejnění finančních výsledků za uplynulé čtvrtletí oznámit svoji strategii restrukturalizace.

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků