Aliaweb: General Motors možná uzavře německý Opel

Největší automobilový koncern, General Motors, chystá úsporná opatření, v rámci nichž by mohl zcela uzavřít jednu ze svých automobilek; podle Aliawebu půjde s největší pravděpodobností o Opel. General Motors totiž v Evropě dlouhodobě prodělává.

V současné době patří pod GM např. Buick, Cadillac, Chevrolet (+Daewoo), GMC, Holden, Hummer, Opel Pontiac, Saturn či Saab, nedávno patřil do rodiny také Oldsmobile. Pokud by k uzavření Opelu skutečně došlo, nebude to samozřejmě ze dne na den, Aliaweb uvádí jako pravděpodobné datum přelom let 2009 a 2010. (Zdroj: Aliaweb)

Během zítřejšího dne by měl GM po zveřejnění finančních výsledků za uplynulé čtvrtletí oznámit svoji strategii restrukturalizace.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků