Alfa Spider se stala kabrioletem roku 2006

Další prestižní ocenění si odnesla automobilka Alfa Romeo. Její model Spider, tedy otevřená verze coupé Brera, dostal ocenění "Kabriolet roku 2006", který se každoročně uděluje na ženevském autosalonu. Porota, která byla složena ze 23 odborných novinářů z 12 zemí, dala Alfě Spider přednost před ostatními konkurenty. Soutěže se přitom mohou zúčastnit pouze vozy, které jsou v daném roce poprvé představeny a nestojí více než 60 000 švýcarských franků. Pro samotný koncern Fiat je to druhé takové ocenění za posledních jedenáct let, když v roce 1995 získal tuto cenu Fiat Barchetta.

Tip: Podrobnější představení Alfy Spider si můžete přečíst zde.

Tip2: Žívé fotografie Alfy Spider že ženevského autosalonu si můžete prohlédnout zde.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků