Alfa Romeo vystavuje v Londýně

V londýnském Muzeu vědy začala již loni v prosinci výstava, která představuje umění italského karosářského průmyslu. Nese název „Trvalá krása – 90 let umění v průmyslu“.
Alfa Romeo vystavuje v Londýně
Navrhovat karosérie „oblékající“ jedny z tradičních italských automobilů znamená pro návrháře Alfy Romeo Klepněte pro větší obrázekposledních 90 let skutečnou výzvu. Právě návrháři pomáhají při vývoji značky udržovat její osobitý charakter. Jejich karosérie vytvářejí spolu s kvalitním motorem a podvozkem ideální celek, který nachází své obdivovatele po celém světe.

S historickými automobily Alfa Romeo se můžete osobně seznámit v Londýně, a to až do 30. dubna letošního roku a nebo můžete navštívit webové stránky výstavy na adrese www.alfaromeoexhibition.co.uk, kde najdete také přehled exponátů včetně fotografií a krátkého popisu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků