Alfa Romeo vystavuje v Londýně

V londýnském Muzeu vědy začala již loni v prosinci výstava, která představuje umění italského karosářského průmyslu. Nese název „Trvalá krása – 90 let umění v průmyslu“.
Alfa Romeo vystavuje v Londýně
Navrhovat karosérie „oblékající“ jedny z tradičních italských automobilů znamená pro návrháře Alfy Romeo Klepněte pro větší obrázekposledních 90 let skutečnou výzvu. Právě návrháři pomáhají při vývoji značky udržovat její osobitý charakter. Jejich karosérie vytvářejí spolu s kvalitním motorem a podvozkem ideální celek, který nachází své obdivovatele po celém světe.

S historickými automobily Alfa Romeo se můžete osobně seznámit v Londýně, a to až do 30. dubna letošního roku a nebo můžete navštívit webové stránky výstavy na adrese www.alfaromeoexhibition.co.uk, kde najdete také přehled exponátů včetně fotografií a krátkého popisu.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků
Minitest BMW 630d xDrive Gran Turismo: Rudý samet

BMW 630d xDrive GT (minitest)

Třílitrový šestiválce s jedním turbodmychadlem byl ještě donedávna základním vznětovým agregátem BMW 6 GT. Výkon 195 kW není malý, dost možná ani více nepotřebujete.

8.  5.  2018 | Jan Mička | 12 příspěvků