Alfa Romeo MiTo má své definitivní logo

Italská automobilka Alfa Romeo chtěla více zapojit své fanoušky a také příznivce motorismu při vzniku svého nejnovějšího modelu, který nese název MiTo. Bohužel se to nepovedlo zrovna nejlépe.

Tip: Představení Alfy MiTo naleznete zde.

Fanoušci totiž měli hlasovat o to, jak se bude vůz jmenovat. Přestože vyhrál název „Furiosa“, automobilka nakonec nazvala svůj model Mi.To. Název vznikl z prvních dvou písmen měs Milano a Torino.

Po zvolení jména přišla na řadu druhá soutěž a to o grafické znázornění jména. V internetovém hlasování bylo nakonec vybráno logo, které si tento italský prcek ponese. Z názvu vozu nakonec vypadla i tečka.

Věřme tedy, že Italové se poučili a pokud nechají příště z předem vybraných možností zvolit fanoušky jednu variantu, nezruší celou soutež proto, že se ijm vybrané jméno nakonec nehodí...

Klepněte pro větší obrázek 
Takto se bude psát MiTo

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků