Alfa Romeo MiTo má své definitivní logo

Italská automobilka Alfa Romeo chtěla více zapojit své fanoušky a také příznivce motorismu při vzniku svého nejnovějšího modelu, který nese název MiTo. Bohužel se to nepovedlo zrovna nejlépe.

Tip: Představení Alfy MiTo naleznete zde.

Fanoušci totiž měli hlasovat o to, jak se bude vůz jmenovat. Přestože vyhrál název „Furiosa“, automobilka nakonec nazvala svůj model Mi.To. Název vznikl z prvních dvou písmen měs Milano a Torino.

Po zvolení jména přišla na řadu druhá soutěž a to o grafické znázornění jména. V internetovém hlasování bylo nakonec vybráno logo, které si tento italský prcek ponese. Z názvu vozu nakonec vypadla i tečka.

Věřme tedy, že Italové se poučili a pokud nechají příště z předem vybraných možností zvolit fanoušky jednu variantu, nezruší celou soutež proto, že se ijm vybrané jméno nakonec nehodí...

Klepněte pro větší obrázek 
Takto se bude psát MiTo

 

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 56 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků