Alfa Romeo GT dostane paket a cenové zvýhodnění

Alfa Romeo připravila na začátek příštího roku cenovou akci pro svůj model GT. Mimo cenové zvýhodnění ve výši téměř 35 000 Kč dostane nový majitel i výbavu navíc. Základ tvoří klasická výbava Distinctive se čtyřválcovým motorem. Novinkou budou směrová světla a zadní lampy s černým kouřovým efektem, vnější zpětná zrcátka s dekorem z leštěného hliníku, 17" kola z lehkých slitin s novým designem, pneu o rozměru 225/45 a speciální laky. Uvnitř vás pak uvítají kožená sedadla s černým koženým volantem, který je šitý červenou nití. Celý interiér je vyveden v černé barvě s dekory z leštěného kovu a hliníkovými pedály a hlavicí řadící páky. K tomu je třeba ještě připočíst hudební systém Bose s podporou MP3.
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 17 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků