Alfa Romeo Brera S, ostrá Italka se připravuje (první foto)

Známá britská společnost Prodrive, která je velmi aktivní při vývoji a výrobě závodních speciálů, zanedlouho představí vlastní projekt odvozený od modelu Alfa Romeo Brera. Model dostane za své jméno S a to bude určovat jisté odlišnosti.

Výrobce počítá s produkcí okolo tří set vozů Brera S, které se budou od běžné verze lišit hlavně nastavením a mírným odlehčením. Vůz má ztratit pár desítek kilogramů, což ovšem není mnoho a v tomto ohledu nelze očekávat žádné větší zlepšení.

Na druhou stranu tomuto bude sekundovat změněné nastavení podvozku a to nejen tradiční výměna pružin a tlumičů, ale Brera S má dostat kompletně přepracovanou geometrii, upravené uložení, silnější stabilizátory a další prvky, které mají přispět ke zlepšení jízdních vlastností.

Kompletní informace o modelu Brera S nejsou k dispozici, jelikož výrobce je prozatím tají. Zveřejněny budou zhruba v polovině června.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků