Alfa Romeo Brera S, ostrá Italka se připravuje (první foto)

Známá britská společnost Prodrive, která je velmi aktivní při vývoji a výrobě závodních speciálů, zanedlouho představí vlastní projekt odvozený od modelu Alfa Romeo Brera. Model dostane za své jméno S a to bude určovat jisté odlišnosti.

Výrobce počítá s produkcí okolo tří set vozů Brera S, které se budou od běžné verze lišit hlavně nastavením a mírným odlehčením. Vůz má ztratit pár desítek kilogramů, což ovšem není mnoho a v tomto ohledu nelze očekávat žádné větší zlepšení.

Na druhou stranu tomuto bude sekundovat změněné nastavení podvozku a to nejen tradiční výměna pružin a tlumičů, ale Brera S má dostat kompletně přepracovanou geometrii, upravené uložení, silnější stabilizátory a další prvky, které mají přispět ke zlepšení jízdních vlastností.

Kompletní informace o modelu Brera S nejsou k dispozici, jelikož výrobce je prozatím tají. Zveřejněny budou zhruba v polovině června.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků