Alfa Romeo 8C Spider vítězem Přehlídky elegance Villa d´Este

Alfa Romeo 8C Spider získala dvě prestižní ocenění během Přehlídky elegance Villa d´Este, která se konala 26. dubna v Cernobbiu. Představený Spider z dílny Stylistického centra Alfy Romeo získal cenu Villa d´Este za deisgn (Villa d´Este Design Award) a cenu za design Skupiny BMW (BMW Group Design Award) a to vždy za představený koncept. Alfa Romeo získala tyto ocenění s velkým náskokem před ostatními účastníky a hodnotu ceny zvyšuje fakt, že vítěze volila veřejnost.

Klepněte pro větší obrázek
Alfa Romeo 8C Spider
Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků