Akční modely Toyoty od 5. září: ušetřte až 122 tisíc

Od 5. do 15. září bude Toyota nabízet akčních modely Avensis Grand a Yaris Yo a dávat slevy na vybrané vozy.

Avensis 1,6i VVT-i: klimatizace a příslušenství v hodnotě 94 tisíc zdarma (příslušenství zahrnuje: hliníková kola, zimní pneumatiky, koberečky, střešní nosič), nebo cenový bonus 55 tisíc.

Avensis 2,0i VVT-i a D-4D: příslušenstvím v hodnotě 122 000 Kč zdarma (příslušenství zahrnuje: hliníková kola, zimní pneumatiky, bezpečnostní šrouby, koberečky, podlážka v zavazadlovém prostoru, mlhovky, střešní nosič a nosič lyží, CD měnič, Defend Lock, parkovací senzory, středová loketní opěrka se schránkou, tažné zařízení) nebo cenový bonus 70 tisíc.

Toyota Yaris: klimatizace zdarma, nebo cenový bonus 35 tisíc.

Yaris Verzo: cenový bonus 30 tisíc Kč.

RAV 4: cenový bonus 49 tisíc Kč.

Více informací najdete na webu Toyoty.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 29 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků