ADAC + Renault: Dacia Logan se nepřevrací

Není to tak dávno, co média rozčeřila kauza s převrácenou Dacií Logan při testech německého ADACu. Po zveřejnění stanoviska Renaultu, že se Logan převrátil nikoliv při testech, ale až při dodatečném pořizování dokumentačních fotografií, ADAC zareagoval stáhnutím původního článku. Ve čtvrtek pak zveřejnil další informace. Ty hovoří o tom, že Renault provedl za stejných podmínek sérii vlastních testů v centru ADACu a při žádném z nich se Logan nepřevrátil. Po důvodech převrácení vozu se proto stále pátrá; jednou z možných příčin mohou být hodně ojeté pneumatiky, které měl převrácený vůz obuty.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků