"Áčko" na Hrad

Ve čtvrtek předali zástupci společnosti DaimlerChrysler Automotive Bohemie sponzorský dar nadaci Dagmar a Václava Havlových, Vize 97.
"Áčko" na Hrad
Sponzorským darem byl, jak jinak, automobil značky Mercedes-Benz. Konkrétně se jednalo o řadu A se vznětovým čtyřválcem 170 CDI.

Klíčky do automobilu předal ve středu ředitel společnosti DaimlerChrysler Automotive Bohemia, výhradního dovozce automobilů značky Mercedes-Benz, Ulrich Bastert, předsedkyni správní rady Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, paní Dagmar Havlové.

První "áčko" v prostorách Pražského hradu bude sloužit potřebám Nadace VIZE 97, jako referentské vozidlo. Závěrem dodejme, že společnost DaimlerChrysler Automotive Bohemia je jedním z hlavních sponzorů nadace VIZE 97.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků