"Áčko" na Hrad

Ve čtvrtek předali zástupci společnosti DaimlerChrysler Automotive Bohemie sponzorský dar nadaci Dagmar a Václava Havlových, Vize 97.
"Áčko" na Hrad
Sponzorským darem byl, jak jinak, automobil značky Mercedes-Benz. Konkrétně se jednalo o řadu A se vznětovým čtyřválcem 170 CDI.

Klíčky do automobilu předal ve středu ředitel společnosti DaimlerChrysler Automotive Bohemia, výhradního dovozce automobilů značky Mercedes-Benz, Ulrich Bastert, předsedkyni správní rady Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, paní Dagmar Havlové.

První "áčko" v prostorách Pražského hradu bude sloužit potřebám Nadace VIZE 97, jako referentské vozidlo. Závěrem dodejme, že společnost DaimlerChrysler Automotive Bohemia je jedním z hlavních sponzorů nadace VIZE 97.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků