"Áčko" na Hrad

Ve čtvrtek předali zástupci společnosti DaimlerChrysler Automotive Bohemie sponzorský dar nadaci Dagmar a Václava Havlových, Vize 97.
"Áčko" na Hrad
Sponzorským darem byl, jak jinak, automobil značky Mercedes-Benz. Konkrétně se jednalo o řadu A se vznětovým čtyřválcem 170 CDI.

Klíčky do automobilu předal ve středu ředitel společnosti DaimlerChrysler Automotive Bohemia, výhradního dovozce automobilů značky Mercedes-Benz, Ulrich Bastert, předsedkyni správní rady Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, paní Dagmar Havlové.

První "áčko" v prostorách Pražského hradu bude sloužit potřebám Nadace VIZE 97, jako referentské vozidlo. Závěrem dodejme, že společnost DaimlerChrysler Automotive Bohemia je jedním z hlavních sponzorů nadace VIZE 97.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků