AC Schnitzer Cooper S: miniraketa

AC Schnitzer představil upravenou verzi Mini Cooperu S. Jeho 1,6-litrový turbomotor se dočkal výkonového navýšení ze základních 128 kW/175 k na výborných 165 kW/220 koní. Rozsah úprav agregátu ovšem tuner prozatím nezveřejnil. Kromě toho dostal ostrý prcek nové díly karoserie - jiný je přední i zadní nárazník a pozornosti neuniknou ani rozšířené prahy. Vše doplňují velká 18“ kola z lehkých slitin.

Není vše jen o výkonu a takhle zřejmě přemýšlí i AC Schnitzer. Úprav se dočkal totiž i podvozek, který rovněž přiostřil. No, úprava pro naše cesty to zřejmě nebude. Beze změn nezůstal ani interiér, kde si našly místo hliníkové doplňky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
AC Shnitzer Cooper S

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků