AC Schnitzer ACS6: unikátní tuning pro BMW 645 Cabrio

Světoznámá tuningová firma AC Schnitzer, která se specializuje na úpravy vozů koncernu BMW, si po krásném vyladění "šestového" kupé přibrala i jeho otevřenou verzi. Měli tím usnadněnou práci, protože některé části karoserie se samozřejmě dají použít pro obě dvě varianty.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Podvozek ACS6 se po úpravách snížil o 25 milimetrů, přidány byly sportovní tlumiče a do asfaltu se zakusuji pneumatiky o rozměrech 245/35 vpředu a 285/30 na zadní nápravě. Zákazník si může vybrat z devatenácti nebo dvacetipalcových disků z lehkých slitin. Pro lidi, co se rádi odlišují, firma AC Schnitzer vzkazuje, že se chystá i varianta disků o rozměrech úctyhodných jedenadvacet palců.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Na výběr je celá sada disků různých rozměrů a designů

Oproti původnímu "šestkovémi" kabriu se ACS6 liší především v agresivnějším a dravějším vzhledu. Přední maska je osazeny novým spoilerem s většími nasávacími otvory, prahy dostaly dvojíté chromované průduchy a přidány jsou dva dvojité choromované výfuky s logem AC Schnitzer. Uvnitř vozu vám do ruky padne sportovní volant a jistě si všimnete drobných designových změn interiéru.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků