AC Schnitzer ACS6: unikátní tuning pro BMW 645 Cabrio

Světoznámá tuningová firma AC Schnitzer, která se specializuje na úpravy vozů koncernu BMW, si po krásném vyladění "šestového" kupé přibrala i jeho otevřenou verzi. Měli tím usnadněnou práci, protože některé části karoserie se samozřejmě dají použít pro obě dvě varianty.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Podvozek ACS6 se po úpravách snížil o 25 milimetrů, přidány byly sportovní tlumiče a do asfaltu se zakusuji pneumatiky o rozměrech 245/35 vpředu a 285/30 na zadní nápravě. Zákazník si může vybrat z devatenácti nebo dvacetipalcových disků z lehkých slitin. Pro lidi, co se rádi odlišují, firma AC Schnitzer vzkazuje, že se chystá i varianta disků o rozměrech úctyhodných jedenadvacet palců.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Na výběr je celá sada disků různých rozměrů a designů

Oproti původnímu "šestkovémi" kabriu se ACS6 liší především v agresivnějším a dravějším vzhledu. Přední maska je osazeny novým spoilerem s většími nasávacími otvory, prahy dostaly dvojíté chromované průduchy a přidány jsou dva dvojité choromované výfuky s logem AC Schnitzer. Uvnitř vozu vám do ruky padne sportovní volant a jistě si všimnete drobných designových změn interiéru.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 21 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky