AC Schnitzer ACS6 Sport: decentní paket pro BMW M6

Dvorní ladičská firma vozů BMW, tuner AC Schnitzer, připtavil tuningový balíček pro ostrou M6. Nejedná se ale o brutální a agresivní monstrum, jako tomu bylo při představení modelu Tension loni ve Frankfurtu.

Karosářský kit obsahuje karbonový přední spoiler, chromované žebrování masky, decentní přítlačnou lištu na víku zavazadlového prostoru, difuzor a chromované koncovky výfuků. Zákazník si může vybrat z široké palety designů ráfků, které AC Schnitzer nabízí ve velikostech 19, 20 nebo 21 palců. Světlá výška vozu díky novému odpružení klesla o 25 milimetrů. V interiéru jsou hliníkové pedály a nožní opěrka, tříramenný sportovní mutlifunkční volant a pár dalších karbonových doplňků obložení kabiny. Ladění motoru se neodehrálo, pod kapotou stále hřímá sériový pětilitrový desetiválec o výkonu 373 kW (507 k).

Tip: Stáhněte si tapety na plochu s vozy AC Schnitzer.


AC Schnitzer ACS6 Sport
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků