AC Schnitzer ACS6 Sport: decentní paket pro BMW M6

Dvorní ladičská firma vozů BMW, tuner AC Schnitzer, připtavil tuningový balíček pro ostrou M6. Nejedná se ale o brutální a agresivní monstrum, jako tomu bylo při představení modelu Tension loni ve Frankfurtu.

Karosářský kit obsahuje karbonový přední spoiler, chromované žebrování masky, decentní přítlačnou lištu na víku zavazadlového prostoru, difuzor a chromované koncovky výfuků. Zákazník si může vybrat z široké palety designů ráfků, které AC Schnitzer nabízí ve velikostech 19, 20 nebo 21 palců. Světlá výška vozu díky novému odpružení klesla o 25 milimetrů. V interiéru jsou hliníkové pedály a nožní opěrka, tříramenný sportovní mutlifunkční volant a pár dalších karbonových doplňků obložení kabiny. Ladění motoru se neodehrálo, pod kapotou stále hřímá sériový pětilitrový desetiválec o výkonu 373 kW (507 k).

Tip: Stáhněte si tapety na plochu s vozy AC Schnitzer.


AC Schnitzer ACS6 Sport
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

dnes | Milan Lažanský
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků