Abt Audi R8: extravagantní individualizace

Na autosalonu v Essenu představil dvorní ladič automobilky Audi hned několik nových modelů ze své dílny. Mezi nimi se objeví i Audi R8 a to hned v několika verzích. Některé nabídnou výkon navíc a jiné představí spíše možnosti stylingové individualizace.

V případě, že se vám zdá vaše R8 svým vzhledem nudná, můžete využít body kitu, který je mírně řečeno poměrně extravagantní. Abt nalakoval některé prvky do nových odstínů a tím jim dal výrazně vyniknout. V kontrastu s lakováním karosérie pak vytváří zcela nový pohled na tento vůz.

Součástí tohoto paketu je také upravený sportovní podvozek a nová 20" kola s velmi zajímavým designem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Abt Audi R8

 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 17 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků