AAA Auto v Maďarsku podává pomocnou ruku obětem reklamních aut

Největší prodejce ojetých aut ve střední Evropě, společnost AAA AUTO, se rozhodla nabídnout zvýhodněné služby všem klientům v Maďarsku, kteří se bez vlastního přičinění dostali do obtížné situace následkem spolupráce s firmami nabízejícími reklamu na jejich vozech.
AAA Auto v Maďarsku podává pomocnou ruku obětem reklamních aut

Společnost AAA AUTO se rozhodla k nevídanému kroku a v reakci na patovou situaci vzniklou krachem pyramidového systému těchto reklamních společností nabízí postiženým lidem vykoupení jejich leasingem zatížené vozy a pomoc při doplacení či ukončení leasingových splátek za zvýhodněných podmínek pro předčasné ukončení smluv. Dále také umožní výměnu stávajících vozů za vozy levnější a poskytne všem zájemcům z řad poškozených extra výkupní bonus ve výši 50 000 HUF.

„Doufám, že se nám u klientů zkrachovalých firem firmy podaří v drtivé většině zabránit značným finančním ztrátám a že dokážeme společně se svými partnery sejmout břemeno zadlužení z ramen nemalého počtu obyvatel Maďarska. Naším cílem je snaha najít pro tyto zákazníky řešení jejich svízelné situace“, komentuje celou kauzu předseda představenstva společnosti AAA AUTO Anthony James Denny a dodává: „Firmy obchodující s reklamou na autech mimochodem oslovily se svou nabídkou i naši společnost, ale striktně jsme je odmítli.“

Krach reklamních společností specializujících se na reklamu na plochách automobilů znepříjemnil život téměř 8 tisícům lidí, kteří doplatili na jejich nekalé praktiky firmy. Tito nyní riskují odebrání automobilu a čelí finančním problémům. Intervence společnosti AAA AUTO, která se rozhodla těmto lidem pomoci, je snahou o řešení neradostné situace maďarských občanů. Kromě nasazení všech mechanismů se AAA AUTO snaží společně se svými partnery z oblasti finančních služeb nalézt optimální východiska z problémů a nastalou situaci vyřešit v co možná nejkratším čase.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Renault Thalia 1,4
Rok výroby: 2006
Stav: 52 888 km
Cena: 60 000 Kč
Hyundai ix20 1,6
Rok výroby: 2011
Stav: 67 361 km
Cena: 216 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 349 860 km
Cena: 73 000 Kč
Skoda Octavia 1,9
Rok výroby: 2006
Stav: 267 318 km
Cena: 90 000 Kč
Skoda Superb 2
Rok výroby: 2010
Stav: 159 691 km
Cena: 295 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

dnes | Jiří Švamberk | 1 příspěvek
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků