AAA Auto v Maďarsku podává pomocnou ruku obětem reklamních aut

Největší prodejce ojetých aut ve střední Evropě, společnost AAA AUTO, se rozhodla nabídnout zvýhodněné služby všem klientům v Maďarsku, kteří se bez vlastního přičinění dostali do obtížné situace následkem spolupráce s firmami nabízejícími reklamu na jejich vozech.

Společnost AAA AUTO se rozhodla k nevídanému kroku a v reakci na patovou situaci vzniklou krachem pyramidového systému těchto reklamních společností nabízí postiženým lidem vykoupení jejich leasingem zatížené vozy a pomoc při doplacení či ukončení leasingových splátek za zvýhodněných podmínek pro předčasné ukončení smluv. Dále také umožní výměnu stávajících vozů za vozy levnější a poskytne všem zájemcům z řad poškozených extra výkupní bonus ve výši 50 000 HUF.

„Doufám, že se nám u klientů zkrachovalých firem firmy podaří v drtivé většině zabránit značným finančním ztrátám a že dokážeme společně se svými partnery sejmout břemeno zadlužení z ramen nemalého počtu obyvatel Maďarska. Naším cílem je snaha najít pro tyto zákazníky řešení jejich svízelné situace“, komentuje celou kauzu předseda představenstva společnosti AAA AUTO Anthony James Denny a dodává: „Firmy obchodující s reklamou na autech mimochodem oslovily se svou nabídkou i naši společnost, ale striktně jsme je odmítli.“

Krach reklamních společností specializujících se na reklamu na plochách automobilů znepříjemnil život téměř 8 tisícům lidí, kteří doplatili na jejich nekalé praktiky firmy. Tito nyní riskují odebrání automobilu a čelí finančním problémům. Intervence společnosti AAA AUTO, která se rozhodla těmto lidem pomoci, je snahou o řešení neradostné situace maďarských občanů. Kromě nasazení všech mechanismů se AAA AUTO snaží společně se svými partnery z oblasti finančních služeb nalézt optimální východiska z problémů a nastalou situaci vyřešit v co možná nejkratším čase.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků