AAA Auto v Maďarsku podává pomocnou ruku obětem reklamních aut

Největší prodejce ojetých aut ve střední Evropě, společnost AAA AUTO, se rozhodla nabídnout zvýhodněné služby všem klientům v Maďarsku, kteří se bez vlastního přičinění dostali do obtížné situace následkem spolupráce s firmami nabízejícími reklamu na jejich vozech.

Společnost AAA AUTO se rozhodla k nevídanému kroku a v reakci na patovou situaci vzniklou krachem pyramidového systému těchto reklamních společností nabízí postiženým lidem vykoupení jejich leasingem zatížené vozy a pomoc při doplacení či ukončení leasingových splátek za zvýhodněných podmínek pro předčasné ukončení smluv. Dále také umožní výměnu stávajících vozů za vozy levnější a poskytne všem zájemcům z řad poškozených extra výkupní bonus ve výši 50 000 HUF.

„Doufám, že se nám u klientů zkrachovalých firem firmy podaří v drtivé většině zabránit značným finančním ztrátám a že dokážeme společně se svými partnery sejmout břemeno zadlužení z ramen nemalého počtu obyvatel Maďarska. Naším cílem je snaha najít pro tyto zákazníky řešení jejich svízelné situace“, komentuje celou kauzu předseda představenstva společnosti AAA AUTO Anthony James Denny a dodává: „Firmy obchodující s reklamou na autech mimochodem oslovily se svou nabídkou i naši společnost, ale striktně jsme je odmítli.“

Krach reklamních společností specializujících se na reklamu na plochách automobilů znepříjemnil život téměř 8 tisícům lidí, kteří doplatili na jejich nekalé praktiky firmy. Tito nyní riskují odebrání automobilu a čelí finančním problémům. Intervence společnosti AAA AUTO, která se rozhodla těmto lidem pomoci, je snahou o řešení neradostné situace maďarských občanů. Kromě nasazení všech mechanismů se AAA AUTO snaží společně se svými partnery z oblasti finančních služeb nalézt optimální východiska z problémů a nastalou situaci vyřešit v co možná nejkratším čase.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků