AAA Auto v Maďarsku podává pomocnou ruku obětem reklamních aut

Největší prodejce ojetých aut ve střední Evropě, společnost AAA AUTO, se rozhodla nabídnout zvýhodněné služby všem klientům v Maďarsku, kteří se bez vlastního přičinění dostali do obtížné situace následkem spolupráce s firmami nabízejícími reklamu na jejich vozech.

Společnost AAA AUTO se rozhodla k nevídanému kroku a v reakci na patovou situaci vzniklou krachem pyramidového systému těchto reklamních společností nabízí postiženým lidem vykoupení jejich leasingem zatížené vozy a pomoc při doplacení či ukončení leasingových splátek za zvýhodněných podmínek pro předčasné ukončení smluv. Dále také umožní výměnu stávajících vozů za vozy levnější a poskytne všem zájemcům z řad poškozených extra výkupní bonus ve výši 50 000 HUF.

„Doufám, že se nám u klientů zkrachovalých firem firmy podaří v drtivé většině zabránit značným finančním ztrátám a že dokážeme společně se svými partnery sejmout břemeno zadlužení z ramen nemalého počtu obyvatel Maďarska. Naším cílem je snaha najít pro tyto zákazníky řešení jejich svízelné situace“, komentuje celou kauzu předseda představenstva společnosti AAA AUTO Anthony James Denny a dodává: „Firmy obchodující s reklamou na autech mimochodem oslovily se svou nabídkou i naši společnost, ale striktně jsme je odmítli.“

Krach reklamních společností specializujících se na reklamu na plochách automobilů znepříjemnil život téměř 8 tisícům lidí, kteří doplatili na jejich nekalé praktiky firmy. Tito nyní riskují odebrání automobilu a čelí finančním problémům. Intervence společnosti AAA AUTO, která se rozhodla těmto lidem pomoci, je snahou o řešení neradostné situace maďarských občanů. Kromě nasazení všech mechanismů se AAA AUTO snaží společně se svými partnery z oblasti finančních služeb nalézt optimální východiska z problémů a nastalou situaci vyřešit v co možná nejkratším čase.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků