AAA Auto v Maďarsku podává pomocnou ruku obětem reklamních aut

Největší prodejce ojetých aut ve střední Evropě, společnost AAA AUTO, se rozhodla nabídnout zvýhodněné služby všem klientům v Maďarsku, kteří se bez vlastního přičinění dostali do obtížné situace následkem spolupráce s firmami nabízejícími reklamu na jejich vozech.

Společnost AAA AUTO se rozhodla k nevídanému kroku a v reakci na patovou situaci vzniklou krachem pyramidového systému těchto reklamních společností nabízí postiženým lidem vykoupení jejich leasingem zatížené vozy a pomoc při doplacení či ukončení leasingových splátek za zvýhodněných podmínek pro předčasné ukončení smluv. Dále také umožní výměnu stávajících vozů za vozy levnější a poskytne všem zájemcům z řad poškozených extra výkupní bonus ve výši 50 000 HUF.

„Doufám, že se nám u klientů zkrachovalých firem firmy podaří v drtivé většině zabránit značným finančním ztrátám a že dokážeme společně se svými partnery sejmout břemeno zadlužení z ramen nemalého počtu obyvatel Maďarska. Naším cílem je snaha najít pro tyto zákazníky řešení jejich svízelné situace“, komentuje celou kauzu předseda představenstva společnosti AAA AUTO Anthony James Denny a dodává: „Firmy obchodující s reklamou na autech mimochodem oslovily se svou nabídkou i naši společnost, ale striktně jsme je odmítli.“

Krach reklamních společností specializujících se na reklamu na plochách automobilů znepříjemnil život téměř 8 tisícům lidí, kteří doplatili na jejich nekalé praktiky firmy. Tito nyní riskují odebrání automobilu a čelí finančním problémům. Intervence společnosti AAA AUTO, která se rozhodla těmto lidem pomoci, je snahou o řešení neradostné situace maďarských občanů. Kromě nasazení všech mechanismů se AAA AUTO snaží společně se svými partnery z oblasti finančních služeb nalézt optimální východiska z problémů a nastalou situaci vyřešit v co možná nejkratším čase.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků