AAA Auto otvorilo na Slovensku už desiatu pobočku

Spoločnosť AAA Auto otvorila v Prievidzi už svoju desiatu pobočku na Slovensku. Doplnila tak pobočky v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Nitre, Žiline, Prešove, Lučenci, Poprade a Trenčíne.

Podobné autocentrá s nižším počtom predávaných automobilov by mali byť otvorené aj v ďalších menších slovenských mestách. Ešte koncom tohoto mesiaca by mala byť otvorená ďalšia pobočka v Dunajskej Strede.

Skupina AAA Auto vznikla už takmer pred 16 rokmi a súčasnosti má 47 pobočiek. Zo svojho pôvodného miesta pôsobenia v Českej republike sa postupne rozšírila do ďalších krajín -  na Slovensko, Rumunsko, Maďarsko a  Poľsko.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků