AAA AUTO nově v Hradci Králové

Společnost AAA AUTO, největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě, otevřela další autocentrum ve východních Čechách. Na začátku června zahájila provoz nákupní pobočka v Hradci Králové.

V Hradci Králové zákazníci najdou autocentrum vedle parkoviště u Hypernovy na Kutnohorské ulici č. 226, na výpadovce směrem na Přelouč. V současné době jde o výkupní pobočku, která se v průběhu června změní na jedno z nejhezčích českých autocenter s nabídkou až 250 vozů.

Standardem každého autocentra společnosti AAA AUTO je nabídka širokého spektra služeb. Zákazníci mají u AAA AUTO možnost automobil prodat za nejlepší možnou cenu, nebo uzavřít smlouvu o zpětném leasingu. Při koupi automobilu mohou naši klienti v České republice vybírat z nabídky 5000 kvalitních prověřených automobilů. Zákazník, který se rozhodne pro koupi vozu u AAA AUTO může také přímo na místě jednoduše a rychle vyřídit také záležitosti týkající se financování, včetně splátkového prodeje, leasingu a zpětného leasingu.

Zákazníci společnosti AAA AUTO mohou v současné době na území České republiky navštívit celkem patnáct poboček, z nichž jedenáct (Praha, Brno, Ostrava, Ústí nad Labem, Zlín, Olomouc, Tábor, Chomutov, České Budějovice, Pardubice a Teplice) funguje jako autocentra s kompletní nabídkou služeb. Na zbývajících čtyřech pobočkách (Kolín, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary), je možné vůz prodat nebo uzavřít smlouvu o zpětném leasingu. Všechny tyto výkupní pobočky budou do konce tohoto roku přebudovány v autocentra s kompletní nabídkou služeb .

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků