AAA AUTO nově v Hradci Králové

Společnost AAA AUTO, největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě, otevřela další autocentrum ve východních Čechách. Na začátku června zahájila provoz nákupní pobočka v Hradci Králové.

V Hradci Králové zákazníci najdou autocentrum vedle parkoviště u Hypernovy na Kutnohorské ulici č. 226, na výpadovce směrem na Přelouč. V současné době jde o výkupní pobočku, která se v průběhu června změní na jedno z nejhezčích českých autocenter s nabídkou až 250 vozů.

Standardem každého autocentra společnosti AAA AUTO je nabídka širokého spektra služeb. Zákazníci mají u AAA AUTO možnost automobil prodat za nejlepší možnou cenu, nebo uzavřít smlouvu o zpětném leasingu. Při koupi automobilu mohou naši klienti v České republice vybírat z nabídky 5000 kvalitních prověřených automobilů. Zákazník, který se rozhodne pro koupi vozu u AAA AUTO může také přímo na místě jednoduše a rychle vyřídit také záležitosti týkající se financování, včetně splátkového prodeje, leasingu a zpětného leasingu.

Zákazníci společnosti AAA AUTO mohou v současné době na území České republiky navštívit celkem patnáct poboček, z nichž jedenáct (Praha, Brno, Ostrava, Ústí nad Labem, Zlín, Olomouc, Tábor, Chomutov, České Budějovice, Pardubice a Teplice) funguje jako autocentra s kompletní nabídkou služeb. Na zbývajících čtyřech pobočkách (Kolín, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary), je možné vůz prodat nebo uzavřít smlouvu o zpětném leasingu. Všechny tyto výkupní pobočky budou do konce tohoto roku přebudovány v autocentra s kompletní nabídkou služeb .

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků