AAA AUTO nově v Hradci Králové

Společnost AAA AUTO, největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě, otevřela další autocentrum ve východních Čechách. Na začátku června zahájila provoz nákupní pobočka v Hradci Králové.

V Hradci Králové zákazníci najdou autocentrum vedle parkoviště u Hypernovy na Kutnohorské ulici č. 226, na výpadovce směrem na Přelouč. V současné době jde o výkupní pobočku, která se v průběhu června změní na jedno z nejhezčích českých autocenter s nabídkou až 250 vozů.

Standardem každého autocentra společnosti AAA AUTO je nabídka širokého spektra služeb. Zákazníci mají u AAA AUTO možnost automobil prodat za nejlepší možnou cenu, nebo uzavřít smlouvu o zpětném leasingu. Při koupi automobilu mohou naši klienti v České republice vybírat z nabídky 5000 kvalitních prověřených automobilů. Zákazník, který se rozhodne pro koupi vozu u AAA AUTO může také přímo na místě jednoduše a rychle vyřídit také záležitosti týkající se financování, včetně splátkového prodeje, leasingu a zpětného leasingu.

Zákazníci společnosti AAA AUTO mohou v současné době na území České republiky navštívit celkem patnáct poboček, z nichž jedenáct (Praha, Brno, Ostrava, Ústí nad Labem, Zlín, Olomouc, Tábor, Chomutov, České Budějovice, Pardubice a Teplice) funguje jako autocentra s kompletní nabídkou služeb. Na zbývajících čtyřech pobočkách (Kolín, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary), je možné vůz prodat nebo uzavřít smlouvu o zpětném leasingu. Všechny tyto výkupní pobočky budou do konce tohoto roku přebudovány v autocentra s kompletní nabídkou služeb .

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků