AAA AUTO nově v Hradci Králové

Společnost AAA AUTO, největší prodejce ojetých vozů ve střední Evropě, otevřela další autocentrum ve východních Čechách. Na začátku června zahájila provoz nákupní pobočka v Hradci Králové.

V Hradci Králové zákazníci najdou autocentrum vedle parkoviště u Hypernovy na Kutnohorské ulici č. 226, na výpadovce směrem na Přelouč. V současné době jde o výkupní pobočku, která se v průběhu června změní na jedno z nejhezčích českých autocenter s nabídkou až 250 vozů.

Standardem každého autocentra společnosti AAA AUTO je nabídka širokého spektra služeb. Zákazníci mají u AAA AUTO možnost automobil prodat za nejlepší možnou cenu, nebo uzavřít smlouvu o zpětném leasingu. Při koupi automobilu mohou naši klienti v České republice vybírat z nabídky 5000 kvalitních prověřených automobilů. Zákazník, který se rozhodne pro koupi vozu u AAA AUTO může také přímo na místě jednoduše a rychle vyřídit také záležitosti týkající se financování, včetně splátkového prodeje, leasingu a zpětného leasingu.

Zákazníci společnosti AAA AUTO mohou v současné době na území České republiky navštívit celkem patnáct poboček, z nichž jedenáct (Praha, Brno, Ostrava, Ústí nad Labem, Zlín, Olomouc, Tábor, Chomutov, České Budějovice, Pardubice a Teplice) funguje jako autocentra s kompletní nabídkou služeb. Na zbývajících čtyřech pobočkách (Kolín, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary), je možné vůz prodat nebo uzavřít smlouvu o zpětném leasingu. Všechny tyto výkupní pobočky budou do konce tohoto roku přebudovány v autocentra s kompletní nabídkou služeb .

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků