AAA Auto nabízí v celé Evropě téměř 700 pracovních míst

V důsledku stále rostoucí expanze největší prodejce aut ve střední Evropě AAA AUTO rozšiřuje nábor nových zaměstnanců. V současné době nabízí pracovní příležitosti pro necelých 700 pracovníků v rámci celé střední a východní Evropy, čímž výrazně přispívá k poklesu nezaměstnanosti a rozvoji ekonomiky jednotlivých regionů a dává příležitost nadstandardního výdělku řadě zájemců o práci.

Je to mu více než měsíc, kdy počet zaměstnanců společnosti AAA AUTO překročil třetí tisícovku, přičemž k dnešnímu dni zaměstnává rovných 3 135 pracovníků v pěti evropských zemích svého působení. I s těmito údaji nicméně není srovnána bilance, tzn. že i nadále pokračuje poptávka po kvalitní pracovní síle. Přestože je pouze v Čechách zaměstnáno u společnosti 2 022 lidí, je evidován zájem o dalších 253. Největší poptávka je a především po kvalifikovaných výkupčích.

Nejinak je tomu i v dalších zemích, v nichž má naše firma své pobočky. Tak například na Slovensku je eminentní zájem zaměstnat 80 pracovníků hlavně na pozice prodejců a pomocníků. Také v Maďarsku je situace obdobná – pracuje zde již 286 lidí, ale současně je otevřeno minimálně dalších 200 pracovních pozic. Identický stav panuje i v Polsku, kde chybí 120 zaměstnanců (především výkupčích) a v Rumunsku, kde je poptávka po 32 pracovnících.

Naplnění pracovní poptávky patří mezi priority společnosti AAA AUTO, která svou personální politikou nabízí adeptům na práci zajímavou, jistou, perspektivní a dobře ohodnocenou práci v nadnárodní struktuře, která má před sebou další růst.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků