AAA Auto nabízí v celé Evropě téměř 700 pracovních míst

V důsledku stále rostoucí expanze největší prodejce aut ve střední Evropě AAA AUTO rozšiřuje nábor nových zaměstnanců. V současné době nabízí pracovní příležitosti pro necelých 700 pracovníků v rámci celé střední a východní Evropy, čímž výrazně přispívá k poklesu nezaměstnanosti a rozvoji ekonomiky jednotlivých regionů a dává příležitost nadstandardního výdělku řadě zájemců o práci.

Je to mu více než měsíc, kdy počet zaměstnanců společnosti AAA AUTO překročil třetí tisícovku, přičemž k dnešnímu dni zaměstnává rovných 3 135 pracovníků v pěti evropských zemích svého působení. I s těmito údaji nicméně není srovnána bilance, tzn. že i nadále pokračuje poptávka po kvalitní pracovní síle. Přestože je pouze v Čechách zaměstnáno u společnosti 2 022 lidí, je evidován zájem o dalších 253. Největší poptávka je a především po kvalifikovaných výkupčích.

Nejinak je tomu i v dalších zemích, v nichž má naše firma své pobočky. Tak například na Slovensku je eminentní zájem zaměstnat 80 pracovníků hlavně na pozice prodejců a pomocníků. Také v Maďarsku je situace obdobná – pracuje zde již 286 lidí, ale současně je otevřeno minimálně dalších 200 pracovních pozic. Identický stav panuje i v Polsku, kde chybí 120 zaměstnanců (především výkupčích) a v Rumunsku, kde je poptávka po 32 pracovnících.

Naplnění pracovní poptávky patří mezi priority společnosti AAA AUTO, která svou personální politikou nabízí adeptům na práci zajímavou, jistou, perspektivní a dobře ohodnocenou práci v nadnárodní struktuře, která má před sebou další růst.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků