AAA Auto nabízí v celé Evropě téměř 700 pracovních míst

V důsledku stále rostoucí expanze největší prodejce aut ve střední Evropě AAA AUTO rozšiřuje nábor nových zaměstnanců. V současné době nabízí pracovní příležitosti pro necelých 700 pracovníků v rámci celé střední a východní Evropy, čímž výrazně přispívá k poklesu nezaměstnanosti a rozvoji ekonomiky jednotlivých regionů a dává příležitost nadstandardního výdělku řadě zájemců o práci.

Je to mu více než měsíc, kdy počet zaměstnanců společnosti AAA AUTO překročil třetí tisícovku, přičemž k dnešnímu dni zaměstnává rovných 3 135 pracovníků v pěti evropských zemích svého působení. I s těmito údaji nicméně není srovnána bilance, tzn. že i nadále pokračuje poptávka po kvalitní pracovní síle. Přestože je pouze v Čechách zaměstnáno u společnosti 2 022 lidí, je evidován zájem o dalších 253. Největší poptávka je a především po kvalifikovaných výkupčích.

Nejinak je tomu i v dalších zemích, v nichž má naše firma své pobočky. Tak například na Slovensku je eminentní zájem zaměstnat 80 pracovníků hlavně na pozice prodejců a pomocníků. Také v Maďarsku je situace obdobná – pracuje zde již 286 lidí, ale současně je otevřeno minimálně dalších 200 pracovních pozic. Identický stav panuje i v Polsku, kde chybí 120 zaměstnanců (především výkupčích) a v Rumunsku, kde je poptávka po 32 pracovnících.

Naplnění pracovní poptávky patří mezi priority společnosti AAA AUTO, která svou personální politikou nabízí adeptům na práci zajímavou, jistou, perspektivní a dobře ohodnocenou práci v nadnárodní struktuře, která má před sebou další růst.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

včera | Jan Mička | 32 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků