AAA Auto nabízí v celé Evropě téměř 700 pracovních míst

V důsledku stále rostoucí expanze největší prodejce aut ve střední Evropě AAA AUTO rozšiřuje nábor nových zaměstnanců. V současné době nabízí pracovní příležitosti pro necelých 700 pracovníků v rámci celé střední a východní Evropy, čímž výrazně přispívá k poklesu nezaměstnanosti a rozvoji ekonomiky jednotlivých regionů a dává příležitost nadstandardního výdělku řadě zájemců o práci.

Je to mu více než měsíc, kdy počet zaměstnanců společnosti AAA AUTO překročil třetí tisícovku, přičemž k dnešnímu dni zaměstnává rovných 3 135 pracovníků v pěti evropských zemích svého působení. I s těmito údaji nicméně není srovnána bilance, tzn. že i nadále pokračuje poptávka po kvalitní pracovní síle. Přestože je pouze v Čechách zaměstnáno u společnosti 2 022 lidí, je evidován zájem o dalších 253. Největší poptávka je a především po kvalifikovaných výkupčích.

Nejinak je tomu i v dalších zemích, v nichž má naše firma své pobočky. Tak například na Slovensku je eminentní zájem zaměstnat 80 pracovníků hlavně na pozice prodejců a pomocníků. Také v Maďarsku je situace obdobná – pracuje zde již 286 lidí, ale současně je otevřeno minimálně dalších 200 pracovních pozic. Identický stav panuje i v Polsku, kde chybí 120 zaměstnanců (především výkupčích) a v Rumunsku, kde je poptávka po 32 pracovnících.

Naplnění pracovní poptávky patří mezi priority společnosti AAA AUTO, která svou personální politikou nabízí adeptům na práci zajímavou, jistou, perspektivní a dobře ohodnocenou práci v nadnárodní struktuře, která má před sebou další růst.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků