AAA AUTO Group láme nákupní rekordy

Společnost AAA AUTO Group dokázala překonat rekordní hranici počtu dvou tisíc aut nakoupených od klientů za jediný týden. Během druhého květnového týdne se podařilo nakoupit2012 vozů. Společnost AAA AUTO tak nadále tak zvyšuje svůj náskok před konkurencí.

Jen v České republice bylo nakoupeno 1200 vozů, prim hrají tradičně automobily české výroby, především pak modely Škoda Fabia, Felicia a Octavia. Druhé místo obsadilo Slovensko se 442 vozy, dále následuje Maďarsko (167), Polsko (135) a Rumunsko se 68 vozy.

„Díky masivní nabídce a velmi přísným nákupním parametrům tak můžeme našim zákazníkům na straně prodeje nabídnout široké spektrum kvalitních a prověřených vozů se zárukou legálního původu, se servisní knížkou a po prvním majiteli.V tomto ročním období zákazníci jistě ocení i fakt, že jen v České republice více než 2000 vozů z naší nabídkydisponuje klimatizací“, komentuje dosažený rekord předseda představenstva společnosti Anthony James Denny. A dodává:„Významnou roli sehrává také proklientsky orientovaný přístup našich zaměstnanců, které systematicky školíme.“

Společnost AAA AUTO dlouhodobě zaznamenává růst na straně nákupu i prodeje ojetých vozů a to zejména díky pokračující expanzi. Během letošního roku byla otevřena nová autocentra v České republice, na Slovensku, v Maďarsku i v Rumunsku a další budou následovat.

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků