AAA AUTO Group láme nákupní rekordy

Společnost AAA AUTO Group dokázala překonat rekordní hranici počtu dvou tisíc aut nakoupených od klientů za jediný týden. Během druhého květnového týdne se podařilo nakoupit2012 vozů. Společnost AAA AUTO tak nadále tak zvyšuje svůj náskok před konkurencí.

Jen v České republice bylo nakoupeno 1200 vozů, prim hrají tradičně automobily české výroby, především pak modely Škoda Fabia, Felicia a Octavia. Druhé místo obsadilo Slovensko se 442 vozy, dále následuje Maďarsko (167), Polsko (135) a Rumunsko se 68 vozy.

„Díky masivní nabídce a velmi přísným nákupním parametrům tak můžeme našim zákazníkům na straně prodeje nabídnout široké spektrum kvalitních a prověřených vozů se zárukou legálního původu, se servisní knížkou a po prvním majiteli.V tomto ročním období zákazníci jistě ocení i fakt, že jen v České republice více než 2000 vozů z naší nabídkydisponuje klimatizací“, komentuje dosažený rekord předseda představenstva společnosti Anthony James Denny. A dodává:„Významnou roli sehrává také proklientsky orientovaný přístup našich zaměstnanců, které systematicky školíme.“

Společnost AAA AUTO dlouhodobě zaznamenává růst na straně nákupu i prodeje ojetých vozů a to zejména díky pokračující expanzi. Během letošního roku byla otevřena nová autocentra v České republice, na Slovensku, v Maďarsku i v Rumunsku a další budou následovat.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků