AAA AUTO Group láme nákupní rekordy

Společnost AAA AUTO Group dokázala překonat rekordní hranici počtu dvou tisíc aut nakoupených od klientů za jediný týden. Během druhého květnového týdne se podařilo nakoupit2012 vozů. Společnost AAA AUTO tak nadále tak zvyšuje svůj náskok před konkurencí.

Jen v České republice bylo nakoupeno 1200 vozů, prim hrají tradičně automobily české výroby, především pak modely Škoda Fabia, Felicia a Octavia. Druhé místo obsadilo Slovensko se 442 vozy, dále následuje Maďarsko (167), Polsko (135) a Rumunsko se 68 vozy.

„Díky masivní nabídce a velmi přísným nákupním parametrům tak můžeme našim zákazníkům na straně prodeje nabídnout široké spektrum kvalitních a prověřených vozů se zárukou legálního původu, se servisní knížkou a po prvním majiteli.V tomto ročním období zákazníci jistě ocení i fakt, že jen v České republice více než 2000 vozů z naší nabídkydisponuje klimatizací“, komentuje dosažený rekord předseda představenstva společnosti Anthony James Denny. A dodává:„Významnou roli sehrává také proklientsky orientovaný přístup našich zaměstnanců, které systematicky školíme.“

Společnost AAA AUTO dlouhodobě zaznamenává růst na straně nákupu i prodeje ojetých vozů a to zejména díky pokračující expanzi. Během letošního roku byla otevřena nová autocentra v České republice, na Slovensku, v Maďarsku i v Rumunsku a další budou následovat.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků