AAA AUTO Group láme nákupní rekordy

Společnost AAA AUTO Group dokázala překonat rekordní hranici počtu dvou tisíc aut nakoupených od klientů za jediný týden. Během druhého květnového týdne se podařilo nakoupit2012 vozů. Společnost AAA AUTO tak nadále tak zvyšuje svůj náskok před konkurencí.

Jen v České republice bylo nakoupeno 1200 vozů, prim hrají tradičně automobily české výroby, především pak modely Škoda Fabia, Felicia a Octavia. Druhé místo obsadilo Slovensko se 442 vozy, dále následuje Maďarsko (167), Polsko (135) a Rumunsko se 68 vozy.

„Díky masivní nabídce a velmi přísným nákupním parametrům tak můžeme našim zákazníkům na straně prodeje nabídnout široké spektrum kvalitních a prověřených vozů se zárukou legálního původu, se servisní knížkou a po prvním majiteli.V tomto ročním období zákazníci jistě ocení i fakt, že jen v České republice více než 2000 vozů z naší nabídkydisponuje klimatizací“, komentuje dosažený rekord předseda představenstva společnosti Anthony James Denny. A dodává:„Významnou roli sehrává také proklientsky orientovaný přístup našich zaměstnanců, které systematicky školíme.“

Společnost AAA AUTO dlouhodobě zaznamenává růst na straně nákupu i prodeje ojetých vozů a to zejména díky pokračující expanzi. Během letošního roku byla otevřena nová autocentra v České republice, na Slovensku, v Maďarsku i v Rumunsku a další budou následovat.

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků