2006: Honda Legend s pohonem 4x4 a lepším motorem

Nástupce modelu Legend chystá Honda pro Evropu až na rok 2006. Tento model vyšší střední třídy s jednou nohou nakročenou do třídy luxusních vozů dostane novou konstrukci, nové technologie jako pohon všech kol a rovněž výkonnější motor. V současné době pohání Legend šestiválec o objemu 3.5 l a výkonu jen 153 kW (208 k), nástupce bude mít cca 300 koní. Ve standardu budou samonatáčecí světlomety a elektronický systém pro upozornění na blížící se kolizi. Běžnou výbavu doplní také systém nočního vidění, zatím ale není jisté, zda bude tato funkce v sérii, nebo zda se za ni bude připlácet.

Na českém trhu stojí současná generace Legendu přes 1,7 milionu korun, a to v téměř plné výbavě. Chybí snad jen xenony a okenní airbagy.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků