2006: Honda Legend s pohonem 4x4 a lepším motorem

Nástupce modelu Legend chystá Honda pro Evropu až na rok 2006. Tento model vyšší střední třídy s jednou nohou nakročenou do třídy luxusních vozů dostane novou konstrukci, nové technologie jako pohon všech kol a rovněž výkonnější motor. V současné době pohání Legend šestiválec o objemu 3.5 l a výkonu jen 153 kW (208 k), nástupce bude mít cca 300 koní. Ve standardu budou samonatáčecí světlomety a elektronický systém pro upozornění na blížící se kolizi. Běžnou výbavu doplní také systém nočního vidění, zatím ale není jisté, zda bude tato funkce v sérii, nebo zda se za ni bude připlácet.

Na českém trhu stojí současná generace Legendu přes 1,7 milionu korun, a to v téměř plné výbavě. Chybí snad jen xenony a okenní airbagy.

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků