Vyzkoušejte nové služby: Bazar a Katalog aut

Připravili jsme pro vás dvě služby, které vám mohou pomoci při nákupu nového nebo prodeji vašeho současného vozu.
Seznam kapitol
  1. Představení Bazaru AutoRevue.cz a Katalogu aut
  2. Bazar.AutoRevue.cz a Katalog aut - podrobnější návody k použití

Možná jste si již v uplynulých dnech všimnuli dvou novinek, které rozšířily nabídku sekcí AutoRevue.cz. Mají vskutku nezáludné názvy Bazar a Katalog a po krátkém zkušebním provozu vám je můžeme představit v plné parádě. Tak se jim pojďme podívat na zoubek.

Bazar.AutoRevue.cz

Ať již sháníte nové auto, nebo chcete nabídnout k prodeji váš současný vůz, měli byste si vedle známých internetových služeb podobného typu zapamatovat i adresu Bazar.AutoRevue.cz.

Pro poptávající shromažďuje nabídky vozidel, od obchodníků převážně z řad autorizovaných prodejců aut v České republice, i soukromých uživatelů. Tyto druhy nabídek lze velice jednoduše filtrovat, abyste mohli v případě zájmu o vozidla obchodníků procházet jen jejich nabídky.

Proč vybírat právě v Bazaru AutoRevue? V naši nabídce sice najdete vozidla nová, zánovní i ojetá tak jako jinde, zaměřujeme se ale na novější typy vozidel a v nabídce jsou tak pouze ta s rokem výroby 2004 a novější. Navíc věříme, že práce se samotnou aplikací, která umožnuje snadné a přitom precizní filtrování dostupných inzerátů, pro vás bude příjemnější než kde jinde.

Jednotlivá vozidla z nabídky můžete přímo v aplikaci porovnávat nebo si ukládat do vlastního parkoviště pro rychlé nalezení při příští návštěvě. Tato operace ale vyžaduje registraci do systému, který nepoužívá stejná uživatelská jména a hesla jako systémy AutoRevue.cz; můžete se však beze všeho registrovat pod stejnými udáji.

Klepněte pro větší obrázek
Bazar.AutoRevue.cz v akci - však vyzkoušete sami

Regstraci vyžaduje i podání soukoromého inzerátu, jehož můžete v našem Bazaru bezplatně využít. Při prodeji vozidla může soukromý uživatel zdarma vložit a mít aktivní jeden inzerát a vozidlo musí být opět roku výroby 2004 nebo mladší. Vložit nabídku lze velice jednoduše díky použití databáze vozidel od společnosti Eurotaxglass’s, kdy se většina údajů k vozidlu po vybrání verze předvyplní sama.

Podporu při nákupu či prodeji vám rádi poskytnou pracovníci firmy AZ Mobility, s níž tuto aplikaci provozujeme. Dodejme, že krátce po zprovoznění služby není nabídka vozů nejširší, do budoucna se ale pochopitelně bude jenom rozrůstat. A věříme, že ji doplníte i vy.

Pokud byste při používání aplikace tápali, jak přesně s ní zacházet při prohlédávaní existujících či zádávání nových inzerátů, najdete v druhé kapitolet tohoto článku i podrobný postup, který by vám měl ukázat cestu. Teď už se ale pojďme podívat na Katalog.

Katalog aut

Přiznáváme bez mučení, že podobná služba nám v naší nabídce dlouho chyběla. Ale je pořád lepší s ní přijít pozdě nežli později. Náš Katalog aut navíc chce opět nabídnout více, než jste od podobných služeb zvyklí očekávat.

Katalog nabízí velmi jednoduchý a rychlý výběr z opravdu komplexní databáze vozidel prodávaných na našem trhu. Nepokrývá přitom jen modely, které jsou v prodeji nyní, ale i ty, jenž byly v prodeji v minulosti.

Pomocí jednoduchého filtru vybrat modely, které splňují určité technické parametry - například typ paliva, objem motoru, výkon, rozměry nebo cenu. Zvolit pochopitelně můžete i zcela konkrétní vůz dle značky a modelu. Po výběru konkrétního typu auta se vám zobrazí detailní technická specifikace, výbava a ceníková cena.

Klepněte pro větší obrázek
V katalogu aut najdete vše potřebného o nejnovějších i starších modelech aut

Až pět vybraných vozidel je možné ihned vzájemně porovnat, případně si zobrazit jejich detail včetně fotogalerie. V případě vašeho zájmu o skutečnou nabídku vybraného modelu je na kartě každého vozidla k dispozici odkaz do nabídky Bazaru AutoRevue.cz. Katalog tak chce být vskutku komplexním pomocníkem při výběru nového vozu.

Věříme, že vám obě nové služby budou ku prospěchu. Rozhodně máme v úmyslu je dále zdokonalovat tak, aby maximálně vyvhovovaly vašim potřebám, proto jsme a vždy budeme otevřeni vašim případným připomínkám.

Následující kapitola
Seznam kapitol
  1. Představení Bazaru AutoRevue.cz a Katalogu aut
  2. Bazar.AutoRevue.cz a Katalog aut - podrobnější návody k použití
Ford Focus 0
Rok výroby: 2004
Stav: 146 554 km
Cena: 40 000 Kč
Volkswagen Golf 1.4
Rok výroby: 2009
Stav: 116 657 km
Cena: 140 000 Kč
Škoda Fabia 0
Rok výroby: 2011
Stav: 112 302 km
Cena: 115 000 Kč
Test Citroënu C3: Vyzkoušeli jsme ho (nejen) v úzkých uličkách Kutné Hory

Citroën C3 1.2 PureTech (5M)

Inspirován svěžím vzhledem Cactusu zamířil Citroën C3 také na český trh. Jak velkou konkurencí bude v segmentu malých vozů, kterému v tuzemsku již nějaký čas kraluje Fabia? Novinku jsme otestovali s benzínovým motorem 1.2 PureTech.

dnes | Stanislav Kolman | 11 příspěvků
Test Evropského auta roku. 5 důvodů, proč si Peugeot 3008 titul zaslouží

Peugeot 3008 2.0 BlueHDi (6M)

Je to jen pár dní, co si Peugeot 3008 vysloužil ocenění za nejlepší evropské auto tohoto roku. My jsme měli možnost jej vyzkoušet a přinášíme pětici důvodů, proč francouzská automobilka za svůj výtvor získala titul zaslouženě. Našli jsme ale i nedostatky.

22.  3.  2017 | Stanislav Kolman | 69 příspěvků
Test Škody Octavia po faceliftu s motorem 1,8 TSI. K RS chybí jen kousek

Škoda Octavia 1.8 TSI (facelift)

Octavia se zážehovou osmanáctistovkou nepatří mezi ty úplně nejvyhledávanější motorizace, ovšem její kultivovanost, chuť po otáčkách a solidní spotřeba paliva z ní činí černého koně modelové řady. Svezli jsme se verzí liftback s převodovkou DSG a pohonem předních kol.

20.  3.  2017 | Jiří Švamberk | 40 příspěvků